Forum Nasza Szkapa Strona Główna Nasza Szkapa
forum ło qniach

odwiedź naszą stronę:

www.naszaszkapa.pl

Nie pytaj, co Szkapa może dać Tobie. Zapytaj, co Ty możesz dać Szkapie?

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Prywatne wiadomości

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> Komunikaty, obsługa i działanie forum.
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Wto. 21 Cze. 2005, 10:44    Temat postu: Prywatne wiadomości Odpowiedz z cytatem

Perzede wszystkim - odbierajcie.

Tu nie mruga napis jak na dyskusjach.pl ale można ustawić sobie w profilu powiadamianie o prywatnych wiadomościach. Jeśli nie, to trzeba sobie wyrobić nawyk spoglądania na napisy u góry strony. U mnie tkwią już cztery wiadomości, których nie odebrali ode mnie ich adresaci.

Przy okazji powtórzę tu wyjaśnienie, które dawałem komuś na priv. Może komuś jeszcze się przyda:

Nagłówki w prywatnych wiadomościach są trochę nieszczęśliwe, ale nie chce mi się szukać gdzie one siedzą w programie. "Do wysłania" powinno nazywać się "Odebrane przez adresata".
Wiadomość najpierw idzie do "Wysłanych" i czeka. Gdy adresat ją przeczyta, przechodzi do "Do wysłania". Tam można ją skasować albo przenieść do "Zapisanych". Prawdę mówiąc, nie wiem co autor miał na myśli tworząc ten czwarty zbiór, czyli "Zapisane", choć sam przenoszę tam wiadomości.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Wto. 21 Cze. 2005, 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W uzupełnieniu powyższych informacji:

Jeśli w profilu zaznaczycie sobie na "Tak" opcję "Otwórz okno przy nadejściu wiadomości", to będzie wyskakiwało okienko powiadamiające o nowej widomości prywatnej, ale:
- w przeglądarce nie mogą być zablokowane wyskakujące okienka,
- okienko wyskoczy tylko raz.

Jeśli wiadomość zniknie z Waszego zbioru "Wysłane" i nie pojawi się w zbiorze "Do wysłania" (dlaczego w tym - wyjaśniałem w poprzedniej wiadomości) oznacza to, że adresat skasował wiadomość bez przeczytania jej.

I jeszcze raz ponawiam apel:
zaglądajcie do ... "Nie masz nowych wiadomości". A nuż czeka tam jednak na Was jakiś ważny i nieprzeczytany list? Program jest napisany przez kogoś tam i przetłumaczony przez jeszcze kogoś tam. Nie można mu ufać tak jak to pokazała wczoraj pewna moja klientka: chciała naprawiać kalkulator, bo pokazywał inny wynik niż mój program. Serio. Keep smiling
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Pią. 01 Lip. 2005, 21:31    Temat postu: Komunikat dla Lechity Odpowiedz z cytatem

Lechita!

Już kiedyś pisałem do Ciebie w tej sprawie na priv, ale nie odebrałeś tych privów. Spróbuję więc tędy:

coś jest nie tak z adresem e-mail w Twoim profilu.

Masz zaznaczone powiadamianie o nadejściu prywatnej wiadomości, ale e-maile z tymi powiadomieniami cofają się pod adres administratora forum.

Komunikat:

Hi. This is the qmail-send program at home.pl.
I'm afraid I wasn't able to deliver your message to the following addresses.
This is a permanent error; I've given up. Sorry it didn't work out.

<adam@adso.com.pl>:
212.244.192.5 failed after I sent the message.
Remote host said: 550 5.7.1 Message content rejected
Powrót do góry
sktom
roczniak
roczniak

PostWysłany: Pon. 04 Lip. 2005, 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To znaczy że oprogramowanie serwera pocztowego zakwalifikowało email skierowany do lechity jako spam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Zagadaj na GG
Montana
Nasza Szkapa
Nasza Szkapa

PostWysłany: Wto. 20 Wrz. 2005, 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A można by zmienić komunikat:ogląda prywatne wiadomości
na:czyta prywatne wiadomości?
czy to kłopot?
raczej się czyta niż ogląda
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Hoss Cartwright
Konny pirat z beczki
Konny pirat z beczki

PostWysłany: Wto. 20 Wrz. 2005, 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wczoraj dostałem SMS wiadomość o nadejściu priva a w poczcie nic nie było. Może ktoś nieśmiały?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Zagadaj na GG
Hoss Cartwright
Konny pirat z beczki
Konny pirat z beczki

PostWysłany: Wto. 20 Wrz. 2005, 12:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No Ty jak wytłumaczysz takiemu durniowi jak ja zasadę działania nożyczek to zastanawiam się czy to, aby nie jest skomplikowana kosiarka rotacyjna.
TB znaczy tak po ludzku jakby to wytłumaczyć to, jeśli w nocy po pijaku wyślę Ci priva, że Cię kocham, albo, co gorsze pożądam to rano na trzeźwo w wysłanych już tego nie odnajdę i kaca moralnego nie będę miał? Innymi słowy nie da się tak zrobić abym mógł przeglądać com popełnił? Jeśli nie to napisz NIE, jeśli tak to, co mam nadusić, aby mi zadziałało.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Zagadaj na GG
T.B.
koniuszy

PostWysłany: Wto. 20 Wrz. 2005, 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze rozumiem pytanie ale odpowiadam:
- wiadomość po napisaniu i naciśnięciu "wyślij" znajduje się w "wysłanych" nadawcy i znaczek po lewej swieci na żółto,
- gdy adresat przeczyta wiadomość (odbierze ją) przechodzi ona u nadawcy do "do wysłania" i światełko gaśnie.

Po kiego licha tak i czemu odebrane przez adresata nazywa się "do wysłania" mnie nie pytaj. Z tą nazwą to pewnie błąd tłumacza. Wg mnie powinno się to nazywać po prostu "odebrane" (w domyśle - przez adresata). Natomiast zamiast tego wędrowania wiadomości - wg mnie wystarczyłoby zgaszenie światełka. Ale jest jak jest.

Natomiast dlaczego dostałeś SMS, a wiadomości nie było - nie mogę stwierdzić na pewno. Jedną z możliwości jest taka (chyba?), że nadawca rozmyślił się i wykasował ze swoich "wysłanych" zanim Ty odebrałeś, a SMS zdążył pójść.

Ale, ale - jaki SMS? Jest taka mozliwość? Ja wiem tylko o powiadamianiu e-mailem. Chyba, że z kolei pocztę masz ustawioną tak, że powiadamia o nowym e-mailu?
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Nasza Szkapa Strona Główna -> Komunikaty, obsługa i działanie forum. Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: